blog o nieruchomościach i remontach

You are here

Nowoczesny pokój dzienny - w jaki sposób go poprawnie oświetlić? Jakie lampy nabyć?

Nowoczesny pokój dzienny w naszych domach pełni kilka różnorodnych, ale ogromnie istotnych funkcji. Odpoczywamy w nim, podejmujemy gości, powinien być ciepły, familijny, a równocześnie reprezentacyjny.


Łazienka w rozmiarze XS
Author: KOŁO
Source: KOŁO


Generalnie musi być wspaniały, pozbawiony mankamentów. Powinien być w naszym odczuciu najpiękniejszy.


Właściwie dobrane oświetlenie może wyciągnąć z naszego pokoju dziennego to co najważniejsze. Podkreśli jego walory, skryje minusy, wyeksponuje rejony odpoczynku oraz zmieni proporcje. I co najważniejsze – stworzy właściwy klimat. Czym się inspirować dobierając oprawy przemysłowe (www.arapneumatik.pl/k-30-przygotowanie-sprezonego-powietrza-zespoly-parker-origa) led? Tego dowiesz się na tej sprawdź szczegóły na stronie stronie.


Dobre oświetlenie salonu musimy obmyślić jeszcze w fazie projektu, ażeby potem nie kuły nas wlokące się po podłodze przewody. Czasy gdy w środkowej części pokoju dziennego zawieszano jeden żyrandol przeminęły bezpowrotnie! Dzisiaj mamy Wybór, mamy olbrzymie możliwości ażeby dobrać stosowną lampę albo lampy. Najbardziej popularne są oczywiście lampy wiszące. Można bawić się formą i stylem. Do luksusowego salonu możesz wprowadzić żyrandol, albo wykazać się odrobiną „szaleństwa” i zawiesić lampę rustykalną czy ogromnie nowoczesną. Kolejnym hitem są lampy przemysłowe (screenpol.com.pl/sita-przemyslowe/). Pamiętajmy o jednym ogromnie duże lampy industrialne najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach loftowych. Lampa nie może obciążyć pomieszczenia. Lampa ma wydobyć z wnętrza to co najlepsze!


metraż
Author: Technolux
Source: Technolux


Spektakularnie przedstawiają się lampy w kształcie łuku nad sofą.
Prócz lampy zwisającej powinniśmy się zastanowić nad lampami stołowymi, listwami LED oraz spotami jak też oprawami do wkomponowania. Pamiętajmy by wyselekcjonować ekonomiczne oświetlenie przemysłowe. Ofertę na oświetlenie przemysłowe znajdziesz tutaj oferty na oświetlenie przemysłowe.