blog o nieruchomościach i remontach

You are here

Specjalistyczne panele LED - cudowne do oświetlenia ulicznego

Oświetlenie LEDowe jest dzisiaj nadzwyczaj popularne oraz użytkowane na szeroką skalę. W biurach, domach czy mieszkaniach prywatnych nieraz wykorzystuje się oświetlenie LED, posiada ono też niesłychanie duże użycie w obiektach użyteczności publicznej, a także na parkingach, skwerach bądź ulicach.


Hurtownia sportowa
Author: Republic of Korea
Source: http://www.flickr.com
Panele - przejdź do strony - led to energooszczędne oraz ogromnie wydajne źródła światła. Są one mocne na różnego rodzaju uszkodzenia. Żarówka led nie zniszczy się przez upuszczenie jej, tak jak to jest w wypadku zwyczajnych żarówek. Cudownie nadają się więc na lampy uliczne, ponieważ wspaniale poradzą sobie z rozlicznymi warunkami atmosferycznymi - silnym wiatrem, gradem albo śniegiem. Panele led charakteryzuje nadzwyczaj długa żywotność i wyśmienita jakość, na dodatek nie sprawiają one emisji szkodliwych gazów czy substancji do atmosfery. Jeśli chcesz przeczytać więcej obowiązkowo sprawdź link - panel(polecamy bramy przesuwne wrocław) led. Pożądane byłoby również wspomnieć, że lampy uliczne, jakie wyposażono w oświetlenie ledowe, w wielu przypadkach dają sporo lepsze światło aniżeli w przypadku zwykłych żarówek. Propozycja oświetlenia ledowego jest też ogromnie przestronna, większość firm skupia się teraz naturalnie na oświetleniu ledowym. Więcej ciekawych informacji przeczytasz pod tym linkiem (lampy zewnętrzne-uliczne). Dodatkowymi zaletami oświetlenia ledowego są - regulowanie jasności, kompaktowe wymiary, doskonała żywotność i niska emisja ciepła.


Żywotność lamp LEDowych jest trzy razy większa niż lamp tradycyjnych, lampy LED zdołają nieprzerwanie świecić przez czas 9 lat co daje aż 80 000 godzin! Na pewno wskazane jest zainwestować w ten model oświetlenia ulicznego.